Eladó ház Visegrád 84 nm
Eladó ház Visegrád 84 nm
Eladó ház Visegrád 84 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 9009371
Frissítve: ma

Visegrád eladó családi ház 3 szobás: 76,1 millió Ft

76,1 millió Ft
906 ezer Ft/m²
84 m²
Alapterület
1050 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó Visegrádon egy 1050 m²-es üdülőövezeti telek, amelyre egy 84 m²-es MHouse könnyűszerkezetes házzal számoltunk. Ez az ajánlat azoknak lehet igazán érdekes, akik nem a városi nyüzsgést keresik, hanem egy nyugodt, zöld környezetben képzelik el a hétvégi házukat vagy saját pihenőhelyüket. Visegrád különleges adottságai, a Dunakanyar hangulata, a hegyvidéki környezet és a panorámás fekvés miatt hosszabb távon is értékes választás lehet — akár saját használatra, akár pihenési célra. - 1050 m²-es telek - 84 m²-es modern, könnyűszerkezetes házzal kalkulálva - Panorámás, természetközeli környezet - Visegrád és a Dunakanyar kiemelt lokációja - Kulcsrakész kivitelezés - Kamatmentes részletfizetési lehetőség - Modern, energiahatékony megoldás Kalkulált irányár telekkel és 84 m²-es házzal: 76.100.000 Ft Fontos: a feltüntetett ár a telek és egy 84 m²-es MHouse könnyűszerkezetes ház kalkulált irányára. A végleges ár a pontos műszaki tartalom, igények, telek adottságai és egyeztetés alapján változhat. Nem csak Visegrádon tudok segíteni — az MHouse országosan vállal könnyűszerkezetes házépítést, akár saját telekre is. Vedd fel velem a kapcsolatot, és nézzük meg együtt, milyen lehetőségek vannak. +36 70 885 5514

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Padlófűtés
Energetikai besorolás:
A+
amerikai konyhabeépített konyhabútorcsatornacsendesétkezőgázhőszigeteltjó beosztásújó közlekedésűkamrakertkertkapcsolatosklímakocsibeállómosókonyhaösszkomfortospanorámaparkettásszigeteltvilágosvillanyvízvízórás