+13 fotó
Hirdetéskód: 9013974
Feltöltve: ma
Zalaerdőd eladó családi ház 2 szobás: 28,2 millió Ft
28,2 millió Ft
402,9 ezer Ft/m²
70 m²
1000 m²
2 szoba
Eladó hangulatos parasztház Zalaerdődön
Kedves Érdeklődő!
Eladásra kínálok Veszprém vármegye területén elhelyezkedő Zalaerdőd településen egy 70 nm nagyságú családi házat amely egy cc 1000 nm nagyságú telken helyezkedik el.
A ház hasznos területe 70 nm,mely elosztás szerint tartalmaz 2 szobát,konyhát étkezővel,tárolót és fürdőt wc-vel.
Az ingatlan falazata vegyes,tető cserép fedésű,nyílászárók műanyagból vannak,fűtése gáz konvektorokkal illetve egy kandallóval,a meleg víz villany bojlerrel megoldott.
Az ingatlanhoz van egy elég nagy fedett terasz és kocsi beálló is.
A telek rendezett,teljesen be van kerítve,gyümölcsfák és egy bő vízhozammal rendelkező kút is van rajta.
Az ingatlan rövid időn belül birtokba vehető!
Remek lehetőség azok számára akik egy csendes településen szeretnék élni életüket.
Zalaerdőd Sümeg és Sárvár közelében helyezkedik el.
Érdeklődés esetén keressen bizalommal,a megtekintés csak előre egyeztetett időpontban lehetséges melyhez vegye igénybe közreműködésem.
Üdvözlettel Tóth Zoltán
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
10 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
TZ Ingatlanok Az iroda összes hirdetése
+36 70 371 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
121 360 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.