+8 fotó
Hirdetéskód: 9017793
Referenciaszám: LK070947-5232201
Feltöltve: 2 napja
Budapest XX. kerület eladó csúsztatott zsalus lakás 2 szobás: 60,99 millió Ft
60,99 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
56 m²
2 szoba
3. emelet
Eladó lakás, Budapest 20. ker.
Napfényes, jó állapotú két szobás lakás eladó Pesterzsébet kertvárosias részén,
a Kakas-domb közelében Gubaszpusztán, ez a 56 nm-es és 3. emeleti ingatlan
ideális választás lehet akár első otthonnak, akár befektetésnek.
Az otthon megkímélt és jó állapotú, jelenlegi tulajdonosai hosszú évek óta lakják,
beköltözésükkor esett át egy nagyobb felújításon, azóta pedig gondosan használták
és vigyáztak rá. A terek élhetőek, az elosztás praktikus, a nagy ablakfelületeknek
köszönhetően pedig kifejezetten világos, napfényes. A konyha kivételével korszerű
műanyagra lettek cserélve a nyílászárók, ami hozzájárul a kedvezőbb hő- és
hangszigeteléshez. Az előszobában egy praktikus beépített szekrény kapott helyet,
amely kényelmes tárolási lehetőséget biztosít a mindennapi holmik számára. A fűtést
házközponti rendszer biztosítja, ami a meleg víz ellátásról szintén gondoskodik.
Lift nélküli társasház 3. emeletén található, a közös költség 39.500 Ft, ebben már
benne van a vízfogyasztás, így a havi kiadások jól tervezhetőek.
A környék egyik nagy előnye a közvetlen közelben található, közkedvelt Kakas-domb,
amely zöld környezetével, sétálóútjaival és játszóterével különösen a családosok
számára nyújt ideális kikapcsolódási lehetőséget. A közvetlen környezet csendes,
kertvárosias hangulatú, jól megközelíthető.
Az ingatlan tehermentes, hitel nem akadály, kiváló választás lehet akár a 3%-os
Otthon Start program keretében történő vásárláshoz is. Amennyiben felkeltette
érdeklődését, keressen bizalommal telefonon, vagy írjon üzenetet!
Tulajdonságok
Csúsztatott zsalus lakás
Jó állapotú
Házközponti
1975
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel