Eladó lakás Kaposvár, Zaranyi LTP. 63 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9011096
Frissítve: ma

Kaposvár eladó egyéb lakás 2+1 fél szobás: 52,8 millió Ft

52,8 millió Ft
838,1 ezer Ft/m²
63 m²
Alapterület
2+1 fél szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Eladó a zöldövezeti Zaranyi lakótelepen egy felújított, első emeleti, erkélyes lakás. A 63,5 nm -es alapterületű, 2,5 szobás lakás tájolása É-D-i, elosztása világos, tágas érzetet kelt. A négyemeletes, csúsztatott zsalus társasház szigetelt, tetőfelújítása a közelmúltban történt meg. A házközponti fűtésű lakás rezsije nagyon kedvező. Az ingatlanban minden nyílászáró cseréje megtörtént, az erkély szigetelt alumínium redőnnyel ellátott. A szobák laminált padlóval, a konyha és étkező pedig vinyl padlóval fedett. A lakás hűtő-fűtő klímával, valamint a képeken is látható helyiségek tolóajtóval felszereltek. Az ingatlanhoz saját tároló is tartozik. Az ingatlan per-és tehermentes. A beépített bútorok és gépek a vételár részét képezik. Igény szerint a lakáshoz megvásárolható egy 16 nm-es felújított garázs a Zaranyi garázssoron. A garázs villannyal és aknával ellátott. Képek csatolva. A garázs irányára: 7,3 millió ft

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb lakás
Szintek száma:
4

Magánszemély
+36 30 843 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 178 221 Ft
Második évtől
227 227 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.