Hirdetéskód: 8783597
Frissítve: 6 hónapja
Szentendre eladó csúsztatott zsalus lakás 1+2 fél szobás: 72,9 millió Ft
72,9 millió Ft
1,22 millió Ft/m²
60 m²
1+2 fél szoba
félemelet
Leírás
Ingatlanosok kérem ne keressenek!
Eladó tulajdonostól Szentendrén, a kedvelt László-telepen magasföldszinti 60 nm-es 1+2 félszobás társasházi erkélyes lakás.
A társasház 4 emeletes, szigetelt, rendszeresen karbantartott. A lakás energetikai besorolása B, a fűtést házközponti gázkazán biztosítja. Ezen kívül hűtő-fűtő klíma is beszerelésre került.
A lakás nagyon kedvező fűtési költségű, havi átlag 5 ezer forint.
Felújitásra kerültek a villanyvezetékek, az ablakok 3 rétegű nyilászárókkal rendelkeznek, minden ablakra redőny és szúnyogháló van felszerelve.
A lakáson belül a nappali és a konyha egybe lett nyitva, itt és a vizeshelyiségekben járólap található, a két szobában parketta. Tárolóhelyiség van a lakáshoz.
A ház előtt nincs átmenő forgalom. A környék remek infrastruktúrával rendelkezik: óvoda, iskola, uszoda, gyógyszertár pár perc sétával elérhető.
A lakás részben bútorozottan eladó, a vételár részét képezi.
Az ingatlan per- és tehermentes, hitelezhető, rövid határidőn belül költözhető.
Alkalmas befektetésre es családoknak egyaránt.
Tulajdonságok
Csúsztatott zsalus lakás
4
Felújított
Házközponti fűtés egyedi méréssel
4 m²
B
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 369 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
313 728 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.