Eladó lakás Zalaegerszeg 48 nm
Eladó lakás Zalaegerszeg 48 nm
Eladó lakás Zalaegerszeg 48 nm
+5 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9009456
Referenciaszám: M329267
Feltöltve: 1 napja

Zalaegerszeg eladó csúsztatott zsalus lakás 1+1 fél szobás: 35 millió Ft

35 millió Ft
729,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
48 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
10. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Zalaegerszeg kedvelt városrészén, Landorhegyen eladó 48 nm-es, panorámás lakás a legfelső emeleten Zalaegerszeg egyik keresett, kertvárosias részén, Landorhegyen kínálunk megvételre egy 48 nm-es, 1+1 szobás lakást, egy rendezett, szigetelt társasház 10. emeletén. Az ingatlan praktikus elrendezésű, világos terekkel rendelkezik, a legfelső emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően kellemes panorámával és jó benapozottsággal bír. Ideális választás lehet első lakásnak, pároknak, egyedülállóknak vagy akár befektetési célra is. A társasház karbantartott, a lépcsőház felújított, tiszta és rendezett, a lift rendszeresen karbantartott. Az épület szigetelése megtörtént, amely kedvező fenntartási költségeket biztosíthat. A lakás állapota átlagos, így új tulajdonosa saját ízlésére formálhatja, ugyanakkor megfelelő állapotának köszönhetően akár rövid időn belül költözhető is. Főbb jellemzők: 48 nm alapterület 1 + 1 szoba emeleti elhelyezkedés világos, jó tájolású lakás panorámás kilátás szigetelt társasház felújított, rendezett lépcsőház karbantartott lift kertvárosias környezet kiváló infrastruktúra A közelben üzletek, buszmegálló, iskola, óvoda és minden fontos szolgáltatás könnyedén elérhető. További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal! Kérdéses a finanszírozás: 48 órán belüli hitel előszűrés, ingyenes tanácsadás.