Eladó lakás Zalaegerszeg, Köztársaság u.75 52 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8997271
Feltöltve: 9 napja

Zalaegerszeg eladó téglalakás 2 szobás: 34,99 millió Ft

34,99 millió Ft
672,9 ezer Ft/m²
52 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Zalaegerszeg kedvelt részén a Kertvárosban a Köztársaság Úton 4 emeletes szigetelt társasház 2 emeletén 52 négyzetméteres, 4 négyzetméteres erkéllyel eladó! Ingyenes parkolás. Bölcsöde,óvoda,iskola,posta,boltok,buszmegálló a közelben. Per és tehermentes ingatlan.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1975
Erkély:
4 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
22 000 Ft/hó
alacsony közös költségbútorozatlancsatornagázkomfortosparkettásredőnyszigeteltvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

TT
Tóth Tibor
+36 30 684 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 118 105 Ft
Második évtől
150 581 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel