Eladó garázs Kőszeg 20 nm
Eladó garázs Kőszeg 20 nm
Eladó garázs Kőszeg 20 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 9010386
Referenciaszám: PA024174-5227045
Feltöltve: 6 napja

Kőszeg eladó egyéb garázs 20 m² alapterületű: 9,9 millió Ft

9,9 millió Ft
495 ezer Ft/m²
20 m²
Alapterület
Kőszegen, a Dózsa György utcában eladó egy 20 nm-es, jó állapotú, könnyűszerkezetes garázs. A szélső elhelyezkedésének köszönhetően kényelmesen megközelíthető, ráadásul ablakkal is rendelkezik, így természetes fényt kap. A garázs galériázott, ezért a tárolási lehetőségek még praktikusabbak. Villany be van vezetve, tulajdonjogilag rendezett, azonnal birtokba vehető. Ideális autó tárolására, műhelynek vagy akár plusz raktárhelyiségnek is. Keressen bizalommal: +36 20 432 3296 További információkért és megtekintésért kérem hívjon, vagy küldjön e-mailt. Az ingatlannal kapcsolatban személyesen a Szombathely, Kiskar utca 1. szám alatti irodában tud érdeklődni. Ne feledje, vevőinknek minden szolgáltatásunk INGYENES! Referencia szám: PA024174

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb garázs
Építés éve:
2004

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kovács Renáta
Duna House Szombathely Kiskar u.
Az iroda összes hirdetése
+36 20 432 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kovács Renáta
Duna House Szombathely Kiskar u.
Az iroda összes hirdetése
+36 20 432 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kovács Renáta
Duna House Szombathely Kiskar u.
Az iroda összes hirdetése
+36 20 432 3

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem