Hirdetéskód: 8378490
Feltöltve: 1 éve
Dég eladó egyéb ház 2 szobás: 15 millió Ft
15 millió Ft
187,5 ezer Ft/m²
80 m²
2200 m²
2 szoba
Dég eladó ház nagy telekkel!
Eladó dégen 2200nm telken egy 80nm ház.
Az ingatlanhoz tartozik egy pince, külső kiskonyha épület(felújítandó) melléképületek állattartáshoz.
Egyes helyiségeket fel kell újítani de beköltözhető
Az ár irányár!
Tulajdonságok
Egyéb ház
1
Felújítandó
Gáz (konvektor)
B
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 431 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
64 553 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 431 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 431 7