+5 fotó
Hirdetéskód: 9004345
Referenciaszám: UZ019243
Feltöltve: 2 napja
Budapest XIII. kerület eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan: 165 millió Ft
165 millió Ft
Igényes esztétikai szalon szuper helyen
XIII., frekventált részén, újépítésű lakóparkban, közel a Göncz Árpád metrómegállóhoz földszinti üzlethelyiség eladó!
Az helyiség 99 nm alapterületen 4 külön bejáratú helyiséggel (mindegyikhez zuhanyzó tartozik) és tágas recepcióval rendelkezik.
A jelenlegi tulajdonos a legnagyobb igényességgel és jó ízléssel alakította ki a tereket,
Ideális szépségszalonnak, orvosi rendelőnek, bemutatóteremnek.
Gépkocsibeállók és tárolók vásárolhatóak.
Tulajdonságok
2019
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Hasonló eladó ingatlanok Lőportárdűlő városrészben
Frissítve: 12 napja
0
169 millió Ft 1,14 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Frissítve: 2 napja
5
165,17 millió Ft

Frissítve: 2 napja
5
180,37 millió Ft
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros

Fedezd fel a
hasonló hirdetéseket!Még további kereskedelmi és ipari ingatlanok Budapesten 165 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: ma
6
174,68 millió Ft 1,76 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Budapest XIII. kerület

Frissítve: ma
6
489 725 Euro
179,24 millió Ft 1,81 millió Ft/m²

Frissítve: ma
6
489 725 Euro
179,24 millió Ft 1,81 millió Ft/m²