Hirdetéskód: 8779045
Referenciaszám: IP010254
Frissítve: 3 napja
Kistarcsa eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 3632 m² alapterületű: 75 millió Ft
75 millió Ft
20,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
3632 m²
Leírás
Eladó Kistarcsán egy 3632 nm-es külterületi ipari telek, ami akár azonnal hasznosítható ipari vagy logisztikai célra.
A telek maximálisan 50% beépíthető és az építmények elhelyezése szabadon álló módon engedélyezett.
Elhelyezkedése:
Könnyen megközelíthető, sík terep, aszfaltozott útról közvetlen bejárattal. A környék rendezett, vegyes ipari és kereskedelmi környezettel, jó tehergépjármű hozzáféréssel.
Ideális:
- raktár/logisztikai központ
- műhely/üzem
- csarnoképítés
- vállalkozói telephely kialakítása
A kistarcsai ingatlanok iránti kereslet folyamatosan nő, így ez a terület kiváló befektetési lehetőség is.
Ha felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján!
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
Nincs fűtés
2011
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 769 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 769 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 769 7