+17 fotó
Hirdetéskód: 8459156
Referenciaszám: IP080380
Frissítve: 26 napja
Pécs eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 431 m² alapterületű: 189,9 millió Ft
189,9 millió Ft
440,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
431 m²
Leírás
Pécs gyárvárosi részén ipari környezetben eladó egy 430 nm-es felújított, 3x50A teljesítményű ipari árammal ellátott, szigetelt épület, 1119 nm-es közműves telken. Az ingatlan jelenleg iroda, raktár és üzem elosztásssal rendelkezik, de igény szerint átalakítható! Ideális lehet cégtelephelynek, könnyűipari termelésre és raktározásra egyaránt.
Az ingatlant folyamatosan felújítotték és bővítették:- 82 nm-es raktár hozzáépítése- műanyag nyílászárók- szigetelt-színezett homlokzat- burkolatok cseréje- elektromos garázskapu- részben friss festés- Gépészet korszerűsítése (gáz kondenzáicós kazán + termelés esetén gépek leadott hőjével is fűthető az épület)
Az épület körbekerített és riasztóval felszerelt!
Az ingatlan tehermentes és azonnal birtokba vehető!
Ingatlan és autó beszámítás lehetséges!
I.ár: 189,9M Ft
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
Gázkazán
1990
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hasonló eladó ingatlanok Pécsett
Feltöltve: 10 hónapja
20
172,55 millió Ft 1,38 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Pécs, Sáfrány utca
Frissítve: 26 napja
7
190 millió Ft 597,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Pécs

Feltöltve: 1 éve
20
175 millió Ft 599,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Harkány
Frissítve: 16 napja
17
200 millió Ft 625 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Harkány, Petőfi Sándor
Frissítve: 26 napja
10
199 millió Ft
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Törökbálint

Frissítve: 8 napja
20
200 millió Ft 155,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Makó