Eladó lakás Miskolc 35 nm
Eladó lakás Miskolc 35 nm
Eladó lakás Miskolc 35 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 9011695
Referenciaszám: 1403151
Feltöltve: ma

Miskolc eladó egyéb lakás 1+1 fél szobás: 23,9 millió Ft

23,9 millió Ft
682,9 ezer Ft/m²
35 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Miskolc kedvelt városrészében, Bulgárföldön, a Kiss tábornok utcában eladó egy 35 m²-es, 1+fél szobás, felújított panel lakás. Az ingatlan egy 4 emeletes társasház 4. emeletén található, csendes és rendezett környezetben, kulturált szomszédokkal. A lakás az elmúlt időszakban több felújításon esett át: -új radiátorok -új beltéri ajtók -friss festés -műanyag nyílászárók -klímával felszerelt A lakás beépített konyhával rendelkezik, valamint közös pincehelyiség is tartozik hozzá. Fenntartási költségek: távfűtés: kb. 8300 Ft/hó közös költség: 6650 Ft/hó A környék infrastruktúrája kiváló: iskola, óvoda, boltok, Penny Market, busz- és villamosmegálló néhány perc sétára található. Az utcai parkolás könnyen megoldható a ház környezetében. Az ingatlan azonnal költözhető. További információért, vagy megtekintésért keressen bizalommal.

Tamás Vivien
Immo1 Miskolc - Zsuzsi irodája
Az iroda összes hirdetése
+36 31 780 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 80 672 Ft
Második évtől
102 855 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.