+12 fotó
Hirdetéskód: 8996732
Referenciaszám: 1371321
Feltöltve: 8 napja
Visegrád eladó egyéb lakás 1+1 fél szobás: 49,9 millió Ft
49,9 millió Ft
941,5 ezer Ft/m²
53 m²
1+1 fél szoba
3. emelet
Dunai panoráma, nyugalom és Visegrád varázsa egyetlen otthonban!
Eladó Visegrádon egy 53 nm-es, nappali + 1 szobás lakás, 12 nm-es Dunai panorámás erkéllyel, saját tárolóval.
Visegrád egyik legszebb, nyugodt részén található a kiváló adottságokkal rendelkező, felújított, 53 nm-es lakás, amely valódi különlegesség a környéken. Az ingatlan egy 70-es években épült 9 lakásos társasház harmadik emeletén található, azonban a hátsó utcai megközelítésnek köszönhetően mindössze egy emeletnyi lépcsőzéssel elérhető, ami rendkívül praktikus a mindennapokban.
Főbb paraméterek:
• Visegrád kedvelt, zöldövezeti részén
• 53 nm-es, felújított lakás
• nappali + 1 külön szoba
• külön konyha
• fürdőszoba
• hatalmas előszoba
• társasház 3. emeletén
• nagy erkély lenyűgöző Dunai panorámával
• az erkélyről a Visegrádi vár is látható
• hátsó utcai megközelítés, így csak egy emeletet kell felmenni
• klimatizált
• több ponton záródó biztonsági ajtó
• redőnyök és szúnyogháló
• a hálószoba is erkély kapcsolatos
• a fűtést modern, elektromos konvektor biztosítja
• saját, zárható tároló
• csendes, nyugodt környezet
A lakás elrendezése kényelmes és élhető: világos nappali, külön nyíló szoba, konyha, fürdőszoba és egy hatalmas előszoba biztosítja a komfortos életteret. Az ingatlan felújított állapotú, így akár azonnal költözhető.
Az otthon igazi ékköve a nagy 12 nm-es erkély, ahonnan csodálatos Dunai panoráma tárul elénk, valamint a történelmi Visegrádi vár látványa is minden nap különleges hangulatot teremt. A zöldövezeti környezet, a madárcsicsergés és a nyugalom tökéletes választássá teszi mindazok számára, akik szeretnének kiszakadni a város zajából, ugyanakkor egy jól megközelíthető helyen élni.