Eladó mezőgazdasági ingatlan Hódmezővásárhely 103 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Hódmezővásárhely 103 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Hódmezővásárhely 103 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9006680
Referenciaszám: ME077559-5225382
Feltöltve: ma

Hódmezővásárhely eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan 60 m² telekterületű: 15 millió Ft

15 millió Ft
145,6 ezer Ft/m²
60 m²
Telek
Eladó dupla lakrészes tanya Hódmezővásárhely Kék-tóhoz közel, távol a világ zajától!Eladásra kínálom ezt az 1500 m2-es telken elhelyezkedő, dupla lakrésszel rendelkező tanyát Hódmezővásárhelyen, a Kék-tóhoz közel. Az egyik lakrész tégla építésű, benne egy szoba és egy napfényes, amerikai konyhás nappali, valamint fürdőszoba található különálló WC-vel. Ebben a részben új műanyag nyílászárók találhatók. A másik lakrészben két hálószoba, valamint konyha és egy szerkezetkész fürdőszoba található. A két lakrész lehetővé teszi, hogy akár több generáció is kényelmesen együtt élhessen, gazdálkodhasson.A tanya melegéről két külön is használható kazán gondoskodik: egy fatüzelésű és egy szalmatüzelésű. A konyha és a szobák külön is fűthetőek egy fatüzelésű kályha segítségével.A telken még két melléképület található:- egy terménytároló, amely kis átalakítással fedett garázsként is használható; valamint- egy ól és kennel.Szívből ajánlom fiatal biogazdálkodóknak, pároknak, akár kézműves termékek előállítóinak, vagy bárkinek, aki szeretne elvonulni a világ zajától.A tanya teljesen tehermentes. A tanyán található ingóságok alku tárgyát képezik, így akár teljes berendezéssel az Öné lehet!További információkért, valamint a tanya megtekintésével kapcsolatban keressenek bizalommal.A tanyafelújítási programmal kapcsolatos információkért állok rendelkezésükre.

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb mezőgazdasági ingatlan
Alapterület:
103 m²

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Lődiné Gombkötő Anita