Eladó mezőgazdasági ingatlan Solt 60 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Solt 60 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Solt 60 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9002580
Referenciaszám: ME015122-5222220
Feltöltve: 4 napja

Solt eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan 58 m² telekterületű: 3,9 millió Ft

3,9 millió Ft
65 ezer Ft/m²
58 m²
Telek
Eladó zárt kerti présház a Solti Pincefaluban hangulatos, stabil épület kiváló adottságokkal!Solt kedvelt pincefalujában kínálunk megvételre 1/1 tulajdonban lévő, jó állapotú, téglaépítésű présházat, amely ideális választás lehet borászkodáshoz, hétvégi kikapcsolódáshoz vagy akár egy különleges hangulatú pihenőhely kialakításához. Az ingatlan három szintes kialakítású: két szinten pince és a felső szinten egy szoba áll rendelkezésre. A pincék szárazak, kiválóan alkalmasak tárolásra vagy borérlelésre. A tégla falazat és a cseréptető időtálló szerkezetet biztosít, az épület statikai állapota kiváló. Kémény kialakításra került, így kályha beépítésével akár hűvösebb időben is komfortosan használható. Közművek (víz, villany) az utcában elérhetők, így igény esetén könnyedén bevezethetők. A megközelítés egyszerű: a főútról murvás út vezet közvetlenül az ingatlanhoz, a legközelebbi buszmegálló mindössze 150 méterre található. Ez a présház remek lehetőség azok számára, akik egy nyugodt, természetközeli környezetben keresnek értékálló ingatlant. Érdeklődj bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb mezőgazdasági ingatlan
Alapterület:
60 m²
pince

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kálló-Mézes Judit
Promontor Udvar
Az iroda összes hirdetése
+36 1 444 74

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kálló-Mézes Judit
Promontor Udvar
Az iroda összes hirdetése
+36 1 444 74

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kálló-Mézes Judit
Promontor Udvar
Az iroda összes hirdetése