Hirdetéskód: 8669408
Referenciaszám: 340455
Frissítve: 5 napja
Budapest XI. kerület eladó egyéb telek: 299 millió Ft
299 millió Ft
460 ezer Ft/m²
Eladó Telek, Budapest XI. kerület 299.000.000 Ft
BERUHÁZÓKNAK! Építési telek jogerős építési engedéllyel:
Újbuda frekventált részén, 650 nm-es telek
5 szintes épület terveivel, társas ház és üzlet építésére, 299 M Ft-ért eladó.
A tervek alapján többszintes magas minőségű irodaház, üzlethelyiség építhető meg, de lehetőség van lakások + irodák kialakítására is.
Építési övezet:
L3-XI
20%
12.5 m homlokzatmagasság
Az ingatlan a 11. kerületben található a Bah csomóponthoz közel.
További részletekért várom hívását.
Tulajdonságok
Egyéb telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 230 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
1 333 826 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 230 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 230 2