+1 fotó
Hirdetéskód: 8550578
Referenciaszám: 276_isz
Frissítve: 7 napja
Szigetcsép eladó egyéb telek 699 m² telekterületű: 17,5 millió Ft
17,5 millió Ft
699 m²
Eladó telek Szigetcsép Nincs megadva 699m2 17500000 Ft
Eladó építési telek Szigetcsép Duna-parti részén!
Szigetcsép kedvelt, Duna-part közeli részén kínálom megvételre ezt a kiváló adottságokkal rendelkező építési telket.
A 699 nm alapterületű ingatlan jól megközelíthető, nyugodt környezetben helyezkedik el, mindössze 1–2 perces sétára a Dunától – ideális választás akár állandó lakhatásra, akár nyaraló építésére.
Főbb jellemzők:
Telek mérete: 699 nm
Beépíthetőség: 30%
Utcafront szélessége: 15 méter
Közművek: az utcában elérhetők
Elhelyezkedés: csendes, természetközeli környezet, közvetlen Duna-közelség
A telek kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik nyugodt, vízpart közeli környezetben szeretnék megvalósítani otthonukat vagy hétvégi házukat.
További információért és megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Egyéb telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 904 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
78 067 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 904 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 904 7
Hasonló eladó ingatlanok Szigetcsépen
Feltöltve: 1 éve
1
16 millió Ft 16 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szigetcsép, Rákóczi Ferenc utca 55a
Feltöltve: 5 napja
5
18 millió Ft 22,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szigetcsép

Frissítve: 2 napja
2
18,9 millió Ft 36,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szigetcsép

Fedezd fel a
hasonló telkeket!Még további telkek Pest megyében 17,5 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 2 napja
2
18,9 millió Ft 36,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szigetcsép

Frissítve: 1 hónapja
9
17,9 millió Ft
Eladó telek, Szigetszentmiklós

Frissítve: 12 napja
4
16 millió Ft 23,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tököl