+1 fotó
Hirdetéskód: 8833191
Referenciaszám: 945995
Frissítve: 14 napja
Békéscsaba eladó egyedi garázs 21 m² alapterületű: 12,7 millió Ft
12,7 millió Ft
604,8 ezer Ft/m²
21 m²
Békéscsabán, Felső Körös soron galériázott, 21nm-es garázs eladó zárt udvarban
Békéscsabán a Felső Körös soron eladó 21+6 nm-es alapterületű garázs, 6 nm-es galériával bővítve. Egy társasház zárt udvarában található, amelyhez elektromos, távírányítású kapun keresztül tudunk bejutni.
A garázs saját villany-mérőórával és fali fűtő panellel felszerelt.
A galéria és a polcrendszer kifejezetten masszív, igényesen összerakott tárolóhely, precíz, tartós kivitelezéssel, ahol kényelmesen tárolhatók az autó tartozékai, felszerelései, vagy akár más jellegű tárolásra szánt dolgok is.
A garázsra nincs elővásárlási jog, illetve tehermentes, így a vételár megfizetése után azonnal birtokba vehető.
Tulajdonságok
Egyedi garázs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 513 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 513 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 513 6