+4 fotó
Hirdetéskód: 7645769
Referenciaszám: T034918
Frissítve: 2 napja
Érd eladó építési telek 2291 m² telekterületű: 475,9 millió Ft
475,9 millió Ft
207,7 ezer Ft/m²
2291 m²
20 lakásos társasház építésére alkalmas telek (településképi jóváhagyással) ! gyönyörű tervekkel...
20 lakás, 1 üzlet, 22 parkoló
Lakások: 1,358 m2
Erkélyek: 281 m2
Összes eladható: 1,499 m2
A projekt cég is megvásárolható!
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
2 122 969 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Hasonló eladó ingatlanok Érden
Frissítve: 1 hónapja
5
462 millió Ft
Eladó telek, Érd

Frissítve: 1 napja
20
479 millió Ft
Eladó telek, Nagykovácsi
Frissítve: 2 napja
1
1 347 425 Euro
493,16 millió Ft 32,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tököl

Fedezd fel a
hasonló telkeket!Még további telkek Pest megyében 475,9 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 1 napja
5
470,9 millió Ft 8,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Inárcs

Frissítve: 12 napja
1
445 millió Ft
Eladó telek, Pilisvörösvár, Pilisvörösvár - kertváros
Frissítve: 2 napja
4
1 176 240 Euro
430,5 millió Ft 23,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Maglód