Hirdetéskód: 8998132
Referenciaszám: 126822
Frissítve: 2 napja
Hajdúszoboszló eladó építési telek 540 m² telekterületű: 36,99 millió Ft
36,99 millió Ft
68,5 ezer Ft/m²
540 m²
Hajdúszoboszlón 540 m2-es építési telek ELADÓ!
- Aszfaltozott utcában található
- Saroktelek
- 35%-ban beépíthető
- Homlokzatmagasság maximum 6 méter
- Maximum 2 lakás építésére alkalmas
- Közművek: Gáz telken belül, víz, villany, csatorna az utcában
- Utcafronti szélesség: 18 méter , 30 méter
- Gyógyfürdőtől 850 m-re található
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 533 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
165 011 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 533 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 533 6
Hasonló eladó ingatlanok Hajdúszoboszlón
Frissítve: 11 hónapja
1
39 millió Ft 11,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Polgár, Dózsa György u 49
Frissítve: 2 napja
1
34,4 millió Ft 6,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Egyek

Frissítve: 22 napja
4
39,5 millió Ft 39,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Debrecen, Alabárd utca

Fedezd fel a
hasonló telkeket!Még további telkek Hajdú-Bihar megyében 36,99 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 2 napja
1
34,9 millió Ft 6,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Egyek

Frissítve: 2 napja
3
35 millió Ft 980 Ft/m²
Eladó telek, Hortobágy

Frissítve: 2 napja
1
36,99 millió Ft 6,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Egyek