Eladó telek Látrány 1134 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8995318
Referenciaszám: 54547
Feltöltve: 10 napja

Látrány eladó építési telek 1134 m² telekterületű: 5,99 millió Ft

5,99 millió Ft
5,3 ezer Ft/m²
1134 m²
Telek
JELENTŐS ÁRCSÖKKENÉS! A LIDO HOME BALATONLELLE megvételre kínálja a hirdetésben szereplő, kiváló adottságokkal rendelkező, LÁTRÁNYI ÉPÍTÉSI TELKET. A látrányi építési telek főbb jellemzői: -Telekméret: 1134 m2 -Övezeti besorolás: Lf3 (lakóövezet) -Közművek: Víz, villany, csatorna, gáz az utcáról bevezethető. -A telek kb. egyharmada már körbekerített. A telek ideális családi ház, nyaraló vagy befektetési célú építkezéshez. A közeli Balaton és a festői dombvidék közelsége miatt kiváló lehetőség azoknak, akik nyugodt, mégis jól megközelíthető helyen keresnek telket. Ne maradjon le erről a remek lehetőségről! Amennyiben a LIDO HOME BALATONLELLE által megvételre kínált LÁTRÁNYI ÉPÍTÉSI TELEK vagy bármely, a kínálatunkban szereplő TELEK felkeltette az érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon. LIDO HOME - INGATLANOK EGY ÉLETEN ÁT!

Az iroda összes hirdetése
+36 70 703 8

Hitelkalkulátor

Ehhez az ingatlanhoz az általad és a hirdető által megadott adatok alapján nem tudunk kalkulációt adni. Kérj visszahívást az OTP Bank ügyintézőjétől, aki segít megfelelő hitelkonstrukciót találni.
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tóthné Gelencsér Rózsa
Lido Home Balatonboglár
Az iroda összes hirdetése