• Eladó építési telek Miskolcon
  • Eladó 143 m² telekterületű építési telek Miskolcon

Eladó 143 m² telekterületű építési telek Miskolcon

Szüneteltetett hirdetés A hirdető átmenetileg szünetelteti az ingatlanhirdetést.

Hasonló eladó ingatlanok Miskolcon

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Miskolc 1432 nm
17
990 ezer Ft
Eladó telek, Miskolc
Ingatlan iroda logó
1432 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Miskolc 1129 nm
20
990 ezer Ft
Eladó telek, Miskolc
Ingatlan iroda logó
1129 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Csobaj 803 nm
10
900 ezer Ft
Eladó telek, Csobaj
Ingatlan iroda logó
803 m² telek

similar-card-image
Fedezd fel a hasonló telkeket!Még további telkek Borsod-Abaúj-Zemplén megyében 950 ezer Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez
Frissítve: 12 napja
Eladó telek Csanádalberti 1979 nm
13
1 millió Ft 505 Ft/m²
Eladó telek, Csanádalberti
Ingatlan iroda logó
1979 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Bácsalmás 1200 nm
3
890 ezer Ft 742 Ft/m²
Eladó telek, Bácsalmás
Ingatlan iroda logó
1200 m² telek

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Bérbaltavár 4086 nm
3
1 millió Ft 245 Ft/m²
Eladó telek, Bérbaltavár
Ingatlan iroda logó
4086 m² telek

További hasonló ingatlanok

Eladó építési telek hirdetések a környéken

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Miskolc 487 nm
8
6,6 millió Ft 13,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Miskolc
Ingatlan iroda logó
487 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Miskolc 10000 nm
12
202 millió Ft 20,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Miskolc
Ingatlan iroda logó
10000 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Miskolc, Margittai utca 900 nm
1
15 millió Ft 16,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Miskolc, Margittai utca
Ingatlan iroda logó
900 m² telek

Feltöltve: 23 napja
Eladó telek Miskolc 770 nm
7
14,5 millió Ft 18,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Miskolc
Ingatlan iroda logó
770 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Miskolc 900 nm
5
13 millió Ft 14,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Miskolc
Ingatlan iroda logó
900 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Miskolc 1011 nm
2
28 millió Ft
Eladó telek, Miskolc
Ingatlan iroda logó
1011 m² telek

További hasonló ingatlanok

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.