Hirdetéskód: 9010719
Frissítve: ma
Ócsa eladó építési telek 633 m² telekterületű: 39,99 millió Ft
39,99 millió Ft
63,2 ezer Ft/m²
633 m²
KÉTLAKÁSOS TELEK RITKA KB 21-22 MÉTER SZÉLES UTCAFRONTTAL /HÉSZ VÁLTOZTATÁS ELŐTT /
Befektetők, kivitelezők és generációk összeköltözését tervező családok figyelem! Eladó egy 633 m²-es, Lf-2/b övezeti ,kb 21-22 méter széles tehermentes szép /D-NY.-i/ fekvésű építési telek,tulajdonostól amely a jelenlegi szabályozás szerint még ikerház jellegű kétlakásos épület építésére alkalmas. Erről HIVATALOS FŐÉPÍTÉSZI ÁLLÁSFOGLALÁS RENDELKEZÉSRE ÁLL .A város előtt álló építési szabályzat (HÉSZ) módosítása után az ikerház-építés telekméret-követelménye jelentősen megemelkedik. Ez a 633 m²-es ingatlan a legutolsó lehetőség, ahol még ezen a kezelhető, költséghatékony területen realizálhat dupla profitot!A szabályozás változása külső, hivatalos tény, amely kijelöli a projekt időkeretét. Komoly szándék (foglaló) esetén a tervezési és Egyszerű Bejelentési folyamatot a jelenlegi, kedvező szabályok szerint azonnal elindítható. Mivel a telek értéke a múló beépíthetőségi jog miatt egyre nő, AZ ÁR FIX !
Az ingatlan jelenlegi ára a mostani, kétlakásos építési státuszt tükrözi !
A telek legfőbb jellemzői:
- 633 nm terület, -
-kb. 21-22 méter széles utcafront.
-Lf-2/b övezeti besoroslás
-beépíthetőség: 30%
-építménymagasság: 4.5 méter / tetőtér kialakítására alkalmas/
-Környék csendes, tiszta családi házas övezet, kiváló lakókörnyezet
Az ingatlan teljesen kiépített, tiszta, aszfaltozott kocsiút mellett található. A terület le van kerítve, rendezett állapotú, bontandó épület nincs.Közművek tekintetében a villany a telek előtt található. A telek elhelyezkedése miatt kiváló választás a jelenlegi szabályozást gyorsan kihasználni és elindítani kívánó építési vállalkozóknak!
INGATLANOSOK KÉREM NE KERESSENEK CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN HA EZEN PARAMÉTEREK ALAPJÁN EZT AZ ÁRAT BIZTOSÍTANI TUDJA !
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 206 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
178 394 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 206 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 206 0