+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9003415
Referenciaszám: M328745
Feltöltve: 3 napja
Siófok eladó építési telek 720 m² telekterületű: 189 millió Ft
189 millió Ft
262,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
720 m²

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Ritka lehetőség Siófokon: különleges hangulatú ikernyaraló fél 720 nm-es telken
Siófok egyik kedvelt, nyugodt, balatoni hangulatú részén, a Móra Ferenc utcában kínálunk eladásra egy igazán különleges adottságú, felújítandó tehermentes ikerház felet, saját, nagy méretű, 720 nm-es telekterülettel.
Az ingatlan nem egy átlagos balatoni ház: karakteres megjelenésével, régi nyaralóhangulatával és ritka telekméretével azok számára lehet ideális választás, akik nem társasházi lakást, hanem önálló balatoni életteret, saját kertet és értékálló siófoki ingatlant keresnek.
A ház jelenlegi állapotában is jól érzékelteti a klasszikus balatoni nyaralók világát. A nagy telek kiváló lehetőséget ad pihenőkert, családi nyaralóudvar, kültéri étkező, játszórész vagy akár egy igazán hangulatos balatoni kert kialakítására.
Az ingatlan különlegessége, hogy helyi építészeti értékvédelem alatt áll, amely megőrzi az épület egyedi karakterét és településképi értékét. Ez azoknak jelent valódi előnyt, akik nem tömegmegoldást keresnek, hanem egy ritka, értékőrző, történeti hangulatú siófoki ingatlant szeretnének birtokolni.
Főbb jellemzők:
Siófok, Móra Ferenc utca
720 nm-es telek
ikerházfél saját használatú telekrésszel
tehermentes tulajdon
különleges, régi balatoni nyaralókarakter
helyi építészeti értékvédelem alatt álló épület
csendes, kellemes környezet
saját kert, nagy udvar
ideális nyaralónak, családi pihenőhelynek vagy értékálló balatoni vagyonelemnek
Ez az ingatlan elsősorban azoknak ajánlott, akik szeretik a Balaton régi, elegáns nyaralóhangulatát, a nagy telket, a nyugalmat és a hosszú távon is ritka, különleges adottságú ingatlanokat.