Eladó mezőgazdasági ingatlan Tiborszállás 23375 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tiborszállás 23375 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tiborszállás 23375 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 9002803
Referenciaszám: 1383065
Feltöltve: 4 napja

Tiborszállás eladó föld 23375 m² telekterületű: 7,5 millió Ft

7,5 millió Ft
321 Ft/m²
23375 m²
Telek
Eladó mezőgazdasági terület kiváló adottságokkal – befektetésre és gazdálkodásra is ideális! Eladásra kínálunk egy összesen 23 375 m² területű mezőgazdasági ingatlant, amely több művelési ágból áll, így sokoldalúan hasznosítható. A terület megoszlása: Szántó: 18 624 m² – 4. osztály Fásított terület: 4 751 m² – 2. osztály A földrészlet összesített kataszteri jövedelme: 24,53 AK. A földterület kiváló választás lehet: mezőgazdasági művelésre, befektetési célra, hosszú távú értékmegőrzésre, vagy akár erdős/fásított terület hasznosítására is. Jó adottságú, nagy méretű terület, amely többféle gazdálkodási vagy fejlesztési lehetőséget kínál új tulajdonosának. További információért keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Föld
Alapterület:
23375 m²

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Sarkadi Tamás
IngatlanBár Mátészalka
Az iroda összes hirdetése
+36 70 269 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Sarkadi Tamás
IngatlanBár Mátészalka
Az iroda összes hirdetése
+36 70 269 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Sarkadi Tamás
IngatlanBár Mátészalka
Az iroda összes hirdetése
+36 70 269 9

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem