+14 fotó
Hirdetéskód: 9008574
Referenciaszám: HZ092103-5225877
Feltöltve: ma
Budapest XIX. kerület eladó házrész 1 szobás: 33,9 millió Ft
33,9 millió Ft
1,36 millió Ft/m²
25 m²
50 m²
1 szoba
Eladó ház, Budapest 19. ker.
Felújított lakás kerttel és tárolóval!
Eladásra kínálok Kispest kedvelt részén a Jáhn Ferenc utcában egy igényesen felújított 25 nm-es garzon lakást.
Az ingatlan külön helyrajzi számmal és mérőórákkal rendelkezik, tehermentes.
A társasház 5 lakásos, a lakóközösség rendezett, csendes.
A lakás nagy előnye, hogy tartozik hozzá egy kb 50 nm-es, saját használatú kert és egy 5 nm-es tároló.
Fontos Információ:
- az épület hátsó fala szigetelt,
- a nyílászáró műanyag, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt,
- a kellemes hőérzetet klíma biztosítja, mely újszerű,
- a villanyvezetékek réz vezetékek,
- a tetőtér beépíthető, a vízet már a tulajdonos felvitte,
- a fűtés konvektorral megoldott,
- a meleg vízet bojler adja,
- a parketta teljesen új.
A kis lakás tisztasági festés nélkül költözhető.
A vételárrészét képezi a beépített gépesített konyhabútor, igény esetén a bútorzat.
A rezsiköltség minimális, nincs közös költség, minden más pedig egyedi mérés alapján történik.
Befektetésnek is kiváló, hiszen a jó közlekedés és az alacsony rezsi miatt gyorsan kiadható az ingatlan.
A környékben infrastruktúrája kiváló, a közelben minden fontos intézmény: óvoda, iskola, bölcsőde, bevásárlási lehetőségek, megtalálhatóak.
A parkos környék ideális lehetőséget biztosít sétákhoz, sportoláshoz.
A közlekedés: 42-es,50-es villamos (Gyorsan elérhető a M3-as metró).
Az ingatlan hitelképes.
Várom megtisztelő hívást a hét minden napján!
Tulajdonságok
Házrész
Jó állapotú
Gáz (konvektor)
1965
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 998 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
145 890 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás