Eladó ház Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros, II. Rákóczi Ferenc utca  46 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 8950777
Frissítve: 1 hónapja

Budapest XXI. kerület eladó házrész 2 szobás: 37,9 millió Ft

37,9 millió Ft
823,9 ezer Ft/m²
46 m²
Alapterület
170 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
HÉTVÉGÉN IS HÍVJON MINKET BÁTRAN! FOGADJUK HÍVÁSÁT! Csepelen a II. Rákóczi Ferenc út elején eladó egy két lakásos ház első, utcafronti házrésze, lakása. A lakás közepes állapotban van, nagyon jó elosztású. Az épületet az utóbbi években felújították, a teljes tető fel lett újítva, a ház le lett szigetelve, a nyílászárók ki lettek cserélve. A lakások jogi státuszát ügyvéd által ellenjegyzett szerződés szabályozza, melynek értelmében az első udvar az első lakáshoz, a hátsó udvar a hátsó lakáshoz tartozik. Így mindkét lakásnak saját, kerítéssel elválasztott nagy udvara van. Teljes körű, hitel- és biztosítási ügyintézéssel, kedvezményes ügyvédi munkadíjjal állunk szíves rendelkezésükre. További információért, illetve időpont egyeztetéssel kapcsolatban keressenek minket bizalommal, a telefont hétvégén is felvesszük. Több ingatlanunk esetében ingatlanbeszámítás is lehetséges, a részletekről érdeklődjön telefonban. Vevőink számára a közvetítés díjtalan. WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL US.

Tulajdonságok

Típus:
Házrész
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagázjó beosztásúkertkertkapcsolatosösszkomfortosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

QI
+36 70 300 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 127 928 Ft
Második évtől
163 104 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás