+7 fotó
Hirdetéskód: 8935881
Referenciaszám: M325255
Frissítve: 1 hónapja
Érd eladó házrész 2 szobás: 21,5 millió Ft
21,5 millió Ft
447,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
48 m²
178 m²
2 szoba
Leírás
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 48 nm-es házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, földhivatalnál bejegyzett ügyvédi használati megosztással. Tulajdoni lapon társasházként szerepel.
Utca felől külön bejárattal rendelkezik. Egy korábbi belső tűzeset miatt kormosa belső tér, minden közmű kikötve.
Szerkezetileg stabil, de mint az ára is tükrözi, erősen felújítandó.
A társasház egyben ( 120 nm ) is Eladó.
Tulajdonságok
Házrész
1
Felújítandó
Nincs fűtés
1965
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 461 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
92 526 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 461 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 461 9