Eladó nyaraló Mesteri, Töviskés utca 7 45 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9013981
Feltöltve: ma

Mesteri eladó hétvégi ház 45 m² alapterületű: 25 millió Ft

25 millió Ft
555,6 ezer Ft/m²
45 m²
Alapterület
200 m²
Telek
1+3 fél szoba
Szobák száma
Mesteri termálfürdőtől 200 méterre nyaraló eladó. A nyaraló áll egy főzőfülkéből, egy zuhanyzó+WC-s fürdőszobából, egy kisszobából, egy nagy nappaliból, valamint a tetőtérben található két hálószobából. A ház hátsó részében található egy nagy terasz. Az udvar tartalmaz kocsibeállót, a házban a melegvizet villanybojler biztosítja. A fűtés enyhébb időben olajradiátorral oldható meg. A nyaraló faház, de a külső része bepucolásra került.

Terasz:
10 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
am-micro antennásbútorozottcsendeskertkertkapcsolatoskocsibeállómelléképületpinceteraszvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 384 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 84 385 Ft
Második évtől
107 589 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 384 4

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 384 4

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem