+11 fotó
Hirdetéskód: 8581697
Referenciaszám: M304923
Frissítve: 17 napja
Szalonna eladó hétvégi ház 59 m² alapterületű: 24,25 millió Ft
24,25 millió Ft
411 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
59 m²
250 m²
2 szoba
Leírás
Eladó a Rakacai-tó szomszédságában, Szalonna településen egy 2024-ben újonnan felújított 59 nm-es üdülő kőház 250 nm-es telken. Miskolctól 50 km-re, Kassától 55 percre van. Különálló egyszintes épület közműhálózatra bekötve (csatorna, víz, villany, gáz - gázfűtés megoldható). 2024-ben a nyaraló teljes körű felújításon esett át - új elektromos és vízvezeték, csatorna és gázcsatlakozás. Új műanyag ablakok és ajtók, külső és belső esztrichek és festések. A melegvizet Ariston villanybojler biztisítja. Az ingatlan bútorozatlan. A ház kisméretű pincével is rendelkezik. A teraszon keresztül a nappaliba lépünk, ahol elő van készítve a konyhabútor, a hátsó részben egy zuhanyzós fürdőszoba és Wc található. A másik szobából szintén ki lehet menni a teraszra. Az ingatlan mind lakhatási, mind befektetési célra kiváló! A nyaralótól pár percre található a Rakacai víztározó. További információért és az ingatlan megtekintéséért hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Hétvégi ház
1
Átlagos
Elektromos
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 439 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
104 361 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 439 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 439 8