Eladó nyaraló Vonyarcvashegy 50 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9012274
Frissítve: 1 napja

Vonyarcvashegy eladó hétvégi ház 50 m² alapterületű: 59 millió Ft

59 millió Ft
1,18 millió Ft/m²
50 m²
Alapterület
407 m²
Telek
2+2 fél szoba
Szobák száma
ELADÓ NYARALÓ A Vonyarcvashegyen lévő nyaraló, ikerház egyik fele. Csendes utcában, nem messzire a strandtól . Alapterülete:50 m 2 Padlástere beépített, tágas szoba, fürdő, WC kapott itt helyet. Földszintjén: fedett teraszra nyíló nappali, 2 félszoba, konyha, fürdő, WC található. Téliesített, a helyiségekben infrapanelek, ill. a nappaliban kandallós kályha. / A padlástérben mobil klíma./ Az épület alatt tágas pince. A 407 m2-es udvaron, kő bográcsozó paddal, és egy szerszámtároló. Befektetés, pihenés, Balaton – egy helyen! Irányár: 59 millió Ft Érdeklődni:+36 30 491 3855

Tulajdonságok

Típus:
Állapot:
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottcsatornacsendesétkezőkertmelléképületösszkomfortospinceredőnyteraszvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 491 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 199 149 Ft
Második évtől
253 909 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 491 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 491 3

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem