+17 fotó
Hirdetéskód: 8547610
Referenciaszám: M301119
Frissítve: 1 hónapja
Budapest II. kerület eladó ikerház 4 szobás: 299,9 millió Ft
299,9 millió Ft
1,2 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
250 m²
485 m²
4 szoba
Leírás
ELADÓ ÚJÉPÍTÉSŰ IKERHÁZFÉL A 2/A KERÜLETBEN, MÁRIAREMETÉN
Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Máriaremete csendes, panorámás mellékutcájában kínáljuk eladásra ezt az új építésű, 3 szintes, ikerházfelet. A ház prémium minőségű kivitelezéssel készült, modern stílusú és minden igényt kielégít.
Az ingatlan jellemzői:
- Méret: 202 m2
- Terasz, Erkélyek :41m2
- Tetőterasz 60m2
- Szobák: 3 hálószoba, 2 fürdőszoba
- Szintek: 3
- Telek mérete: 485 m2
Különleges előnyök:
- Tágas és világos belső terek
- Panorámás kilátás a környékre.
- Modern gépészet és energiahatékony kialakítás
- Csendes, biztonságos környék, távol a város zajától
Az ingatlan elhelyezkedése ideális családok számára, akik nyugodt, természetközeli otthont keresnek, ugyanakkor fontos számukra a jó megközelíthetőség.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal, és tekintse meg személyesen ezt a kivételes ingatlant!
Tulajdonságok
Ikerház
3
Új építésű
2024
21,4 m²
19,8 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Ágoston Bernadett
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 932 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
1 290 633 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Ágoston Bernadett
Az iroda összes hirdetése +36 30 932 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Ágoston Bernadett
Az iroda összes hirdetése +36 30 932 3
Hasonló eladó ingatlanok Máriaremete városrészben
Frissítve: 2 napja
13
328 millió Ft 2,2 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Budapest II. kerület, Máriaremete
Frissítve: 1 hónapja
20
275 millió Ft 1,38 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Máriaremete
Frissítve: 9 napja
20
850 000 Euro
306 millió Ft 1,46 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Máriaremete

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Budapest II. kerületben 299,9 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 2 napja
13
314 millió Ft 2,11 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Budapest II. kerület, Máriaremete
Frissítve: 8 napja
16
319 millió Ft 862,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Máriaremete
Frissítve: 1 napja
20
299,9 millió Ft 1,2 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Budapest II. kerület, Máriaremete