Eladó ház Budapest II. kerület, Törökvész 250 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9018900
Feltöltve: ma

Budapest II. kerület eladó ikerház 5 szobás: 427,21 millió Ft

Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
427,21 millió Ft
1,71 millió Ft/m²
1 190 000 Euro
4 760 Euro/m²
250 m²
Alapterület
600 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
II. Törökvész úton, 1991-ben épült ikerház, 600 nm-es kertben eladó! . A ház: 243 nm, nappali+ 4 hálószobás. Elosztása, helyiségei: Privát wellness-szint (105nm): szaunával és fedett beltéri medencével (jelenleg lefedve, edzőteremként és vendég-/klubszobaként használva – igény esetén visszaalakítható úszómedencévé), nagy teraszkapcsolattal (39,72nm) Magasföldszint (78nm): napfényes nappali, tágas teraszra nyitható étkező, konyha és terasz (14nm) Felső szint (76nm): három ideális méretű hálószoba, egy nagy fürdőszoba és két napfényes dolgozórész Főbb jellemzők: •tágas nappali, melyet mészkőburkolat díszít •vörös márvány kandalló •ritka dél-amerikai márványból készült lépcső, réz korláttal kiegészítve, •kellemes belmagasság •jogi szempontból rendezett: bejegyzett társasház, pontosan meghatározott tulajdoni viszonyokkal, működési szabályzattal és házirenddel •eltolt, szeparált kialakítás a szomszédos ingatlantól, így fokozva a privát szférát. •saját kizárólagos kert öntözőrendszerrel •40 nm teremgarázs +2 felszíni beálló a telken •szigetelt, beépíthető tetőtér, amelyből kialakítható egy tetőtéri helyiség 360°-os dunai panorámával Közlekedése kiváló; 11, 111, 931-es éjszakai járat, Rózsadomb Center Bevásárlóközpont pár perc sétára található.

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
3
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Energetikai besorolás:
C
csatornacsendesduplakomfortosgarázsgázjó beosztásújó közlekedésűkertkocsibeállópanorámateraszvilágosvillanyvíz