+17 fotó
Hirdetéskód: 8958645
Referenciaszám: H513039
Frissítve: 10 napja
Budapest XVI. kerület eladó ikerház 12 szobás: 360 millió Ft
360 millió Ft
750 ezer Ft/m²
480 m²
1022 m²
12 szoba
Leírás
XVI. Kerület legnépszerűbb részén, erdő közelében, Árpádföldön várja Tulajdonosát ez a 12 szobás ikerház.
Hangulatos, zöld, csendes, családbarát, biztonságos környéken található.
Kitűnő adottságainak köszönhetően, rengeteg lehetőséget rejt magában ez a barátságos, kellemes atmoszférájú OTTHON.
A környék ellátottsága kiváló, hisz a közelben minden megtalálható. Bevásárlóközpont, üzletek, iskolák, gyógyszertárak, állatorvosi rendelő, sportközpont, lovarda, kertészet, stb. melyek mind hozzájárulnak az itt élők kényelméhez.
HÁZ:
1997-ben épült, tégla építésű. Egyik ikerházfél jó állapotú, frissen felújított konyhával, a másik ikerházfél közepes állapotú.
Tökéletes választás lehet főként nagyobb családok számára. Több generáció együttéléséhez pedig KITŰNŐ lehetőség!!
Irodának, üzleti célú ingatlannak is tökéletes választás lehet.
Összesen 480 nm az ingatlan, 2x240 nm alapterületű, s egy 1022 négyzetméteres telken helyezkedik el, amely elegendő teret biztosít akár a gyermekek, kisállatok számára is a szabadban való játékhoz, valamint a családi, baráti összejövetelekhez, pihenéshez, töltődéshez. A házban 2x6 szoba található.
Az összesen 5 fürdőszoba kényelmet biztosít a család minden tagja számára, így elkerülhető a reggeli zsúfoltság. A 20 négyzetméteres terasz ideális helyszín minden napszakban. Friss, jó levegőn ejtőzni, jókat beszélgetni, olvasni, étkezni, napozni.
Összejövetelekhez szintén fantasztikus lehetőség.
BAL oldali ikerház fél helyiségei, szintenként:
Pince szint: garázs 1. garázs 2. (két beállós), lépcsőtér, tároló, mosókonyha, szárító
Földszint: előtér, közlekedő, fürdőszoba, gardrób, konyha, szoba, nappali, kamra
Emelet: közlekedő, 4 db szoba
JOBB oldali ikerház fél helyiségei, szintenként:
Pince szint: garázs 1. garázs 2. (két beállós), lépcsőtér, konditerem, tároló, zuhanyzó, wc
Földszint: előtér, közlekedő, fürdőszoba, gardrób, konyha, nappali, kamra
Emelet: közlekedő, 4 db szoba
PARKOLÁS:
6 gépkocsi számára is megoldott.
Mindkét ikerházfélhez tartozik 1 db 2 állásos, valamint 1 db 1 állásos garázs.
A közlekedési lehetőségek is kedvezőek, hiszen a város tömegközlekedési hálózata jól kiépített, így a főváros többi része könnyen megközelíthető. Az autóval közlekedők számára pedig a közeli főutak gyors elérése biztosítja a zavartalan közlekedést. Ez a ház nem csupán egy ingatlan, hanem egy lehetőség, hogy egy olyan otthonra leljen, ahol a családja együtt élvezheti a mindennapokat, és ahol a gyerekek biztonságban nőhetnek fel. A fűtés gáz cirkó rendszerrel megoldott, így a téli hónapokban is kellemes hőmérséklet várja Önöket.