Eladó ház Budapest XVI. kerület, Rákosszentmihály, Ködös utca 16. 56 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8994636
Frissítve: 9 napja

Budapest XVI. kerület eladó ikerház 2 szobás: 75 millió Ft

75 millió Ft
1,34 millió Ft/m²
56 m²
Alapterület
399 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Rákosszentmihályon csendes utcában eladó azonnal költözhető ikerház fél. Folyamatosan karbantartott ház és kert, melléképületben akár garázs lehetőséggel. Főbb jellemzők: -2 szoba - konyha-étkező -fürdőszoba -külön WC-mosókonyha -előszoba -fedett terasz -kondenzációs gázkazán-radiátoros fűtés - uszoda, óvoda, játszótér, sportpályák 5 perc sétára. Ingatlanosok kérem, ne hívjanak.

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gázkazán
Terasz:
5 m²
Energetikai besorolás:
G
Napelem:
Nincs
beépített konyhabútorbelsőkertbútorozottcsatornacsendesétkezőgarázsgázgépesítettinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékaputelefonkertmelléképületmosókonyhaösszkomfortosredőnytelefonteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 451 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 253 155 Ft
Második évtől
322 766 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel