+13 fotó
Hirdetéskód: 9010900
Referenciaszám: 360071130-130
Feltöltve: 1 napja
Budapest XVIII. kerület eladó ikerház 5 szobás: 144,9 millió Ft
144,9 millió Ft
1,21 millió Ft/m²
120 m²
375 m²
5 szoba
ELADÓ KÉTSZINTES IKERHÁZ XVIII.KERÜLET
A Családi ingatlan kínálatában elérhető egy KÉTSZINTES ikerház, 120 nm hasznos alapterülettel, amerikai konyhás nappali plusz 3 és fél szobával, a XVIII. kerület Almáskert részén.
Főbb jellemzők:
- Teljes privát szféra, saját kerttel
- Amerikai konyhás nappali plusz 3, és egy fél szoba
- Erkélyes: Élvezze a friss levegőt és a napsütést saját erkélyéről!
- Egy zuhanyzós és egy kádas fürdőszoba.
- A fő hálóhoz még egy zuhanyzós fürdő
- Infrás fűtés rendszer hőleadás padlón keresztül: Energiatakarékos megoldás, amely biztosítja a kellemes hőérzetet egész évben.
- Fedett gépkocsi beálló autója védelméért
- Teraszos: Tökéletes helyszín a családi összejövetelekhez vagy a pihenéshez.
- Kertkapcsolatos: Kertje ideális a gyerekeknek és a háziállatoknak, valamint a szabadban való kikapcsolódásra.
- Teljesen körbekerített telek
Műszaki tartalom (részlet)
- vasbeton sávalap
- falazata Ytong, 15 cm- szigeteléssel, lábazat 12 cm XPS szigetelés
- válaszfalak 10 cm-es ytong- födémen 30 cm fújt szigeteléssel
- hőszigetelt külső nyílászárók, felér kivitelben
- hideg-, meleg burkolatok, szaniterek belső nyílászárók választhatók
Várható átadás: 2026 IV. negyedév
Az alaprajz tájékoztató jellegű!
Az ingatlan kiváló elhelyezkedésének köszönhetően könnyen megközelíthetőek a közlekedési lehetőségek, iskolák, boltok és egyéb szolgáltatások.
Az ügyfeleinket banksemleges hitelügyintéző díjmentesen segíti megtalálni a legmegfelelőbb konstrukciót. Az ingatlan CSOK+ kompatibilis!
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Ideális választás családok számára, akik szeretnék élvezni a nyugodt életet, miközben a város közelségét is kihasználják.