+9 fotó
Hirdetéskód: 9003390
Referenciaszám: HZ072766-5209659
Frissítve: ma
Budapest XVIII. kerület eladó ikerház 3 szobás: 130 millió Ft
130 millió Ft
1,18 millió Ft/m²
110 m²
1310 m²
3 szoba
Eladó ház, Budapest 18. ker.
Új építésű ikerházfél – Budapest XVIII. kerület, Ganzkertváros
Főbb jellemzők:
️ Új építésű ikerházfél
️ Amerikai konyhás nappali + 2 szoba
️ Nettó 110 nm lakótér
️ 255 nm-es saját telek
️ Csendes, kertvárosi környezet (Ganzkertváros)
Földszint (nettó 51 nm):
️ Amerikai konyhás nappali
️ Kamra
️ Gardrób
️ Előszoba
️ Fürdőszoba
️ Terasz
️ Emelet (nettó 51,5 nm):
️ 2 db tágas hálószoba
️ Közlekedő
️ Fürdőszoba
️ Erkély
Műszaki tartalom:
️ 30-as Porotherm tégla
️ 10 cm hőszigetelés
️ Beton födém
️ Műanyag nyílászárók
️ Műanyag bejárati ajtó és garázskapu
️ Infra film fűtés
️ 5 kW napelem rendszer
️ Hideg- és melegburkolatok: 6.000 Ft/nm-ig
Finanszírozás és feltételek:
️ 10% önerővel megvásárolható
️ Birtokbaadás akár 1 hónapon belül
Egyéb információk:
️ Teljes műszaki leírás és tervrajz irodában megtekinthető
️ Teljes körű ügyintézés (adás-vétel, hitel, jogi háttér)
️ Ingyenes tanácsadás és értékbecslés
Amennyiben felkeltette az érdeklődését az ingatlan, forduljon hozzám bizalommal!
Érd: Csernus Andrea +36 30 844 9553; csernus.andrea1@dh.hu
Referencia szám: HZ072766
Tulajdonságok
Ikerház
Új építésű
Elektromos
2026
A+
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 769 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
559 461 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.