+14 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9013251
Referenciaszám: HZ066675
Feltöltve: 1 napja
Budapest XXII. kerület eladó ikerház 3 szobás: 74,9 millió Ft
74,9 millió Ft
823,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
91 m²
472 m²
3 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Nagytétényben 472 nm-es telken, három lakóegységből álló épületben eladó egy 91nm alapterületű, beépített tetőtérrel rendelkező lakás. A földszinten tágas előszoba - konya, nappali-étkező, hálószoba, és fürdőszoba, a tetőtérben nagyszoba, hálószoba, közlekedő helyiségek találhatóak. A ház fűtéséről, és melegvíz ellátásáról kombikazán gondoskodik. Ezt egészíti ki a tetőtérben található klíma berendezés.
A telekrészek használata, megállapodásban rögzítve van. A lakáshoz tartozó kertrész 51 nm, a pince 17,5 nm.
A ház 2019-ben lett felújítva, ez érintette a fürdőszobát, a nyílászárók és a bejárati ajtó cseréjét, és a komplett villamos hálózat korszerűsítését is. Az épület és a tetőtér mindenhol szigetelt. Alacsony havi rezsivel lakható otthon.
További kérdésekkel, és megtekintéssel kapcsolatban keressenek bizalommal.
Tulajdonságok
Ikerház
Gázkazán
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 23 769 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
322 335 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 23 769 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 23 769 7