+12 fotó
Hirdetéskód: 8610735
Referenciaszám: 120250
Frissítve: 1 hónapja
Debrecen eladó ikerház 6 szobás: 99,9 millió Ft
99,9 millió Ft
564,4 ezer Ft/m²
177 m²
6 szoba
Eladó 177 m2 ikerház, Debrecen
Debrecen, Szabadságtelep, Biharikert felőli részén, 177 nm-es, nappali + 5 szobás ikerház eladó.
Földszint:
Nappali + konyha, spájz, fürdőszoba-wc-vel,
előszoba, garázs, kazánház, terasz
Emelet:
3 szoba, hálófülke, konyha, fürdőszoba, terasz,
Tetőtér:
2 szoba, wc, lodzsa
372 nm-es telek, 23 nm-es garázs, 8 nm-es fedett terasz.
Műanyag nyílászárós, gázcirkó fűtéses.
1990-es építésű.
Buszmegálló, bolt, Létai út pár perc sétára.
Irányár:99.900.000 ft
Érd.:+36202900540
Tulajdonságok
Ikerház
Felújított
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 290 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
429 924 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 290 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 290 0