+2 fotó
Hirdetéskód: 8997922
Referenciaszám: HZ053697-5219527
Frissítve: 1 napja
Diósd eladó ikerház 4 szobás: 106,5 millió Ft
106,5 millió Ft
1,25 millió Ft/m²
85 m²
400 m²
4 szoba
Eladó ház, Diósd
Eladó új építésű, 85 nm-es ikerház saját kerttel Diósdon!
Diósdon, az Interspar mögötti kedvelt részen kínáljuk megvételre egy újonnan épülő ikerház utcafronti lakását. Az ingatlan 2026-ban készül el, így minden részlete a legfrissebb építészeti trendek és modern technikai elvárások szerint kerül kialakításra.
Mivel az építkezés most kezdődik, a leendő tulajdonosnak még lehetősége van a belső részletekben saját ízlését érvényesíteni.
Főbb jellemzők:
Alapterület: 85 nm belső hasznos alapterület.
Elrendezés: Nappali, étkező és 3 kényelmes hálószoba, melyek ideális életteret biztosítanak családok számára is.
Telek: 400 nm-es saját, elkerített telekrész, amely garantálja a privát szférát és a nyugalmat.
Parkolás: Az udvaron belül saját autóbeálló kerül kialakításra.
Állapot: Kulcsrakész átadás modern alapanyagokkal.
Lokáció:
Kiváló elhelyezkedés Diósd frekventált, mégis nyugodt részén, az Interspar közvetlen közelében, így a bevásárlás és a mindennapi ügyintézés sétatávolságra elérhető.
Kulcsrakész ár: 100 000 000 Ft
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a részletekért!
Telefonszám: +36 70 200 1688
Newly Built 85 sqm Semi-Detached House for Sale in Diósd
We offer for sale the street-front unit of a newly constructed semi-detached house in Diósd, located behind the Interspar. The property is being built in 2026, ensuring that every detail aligns with modern architectural trends and contemporary standards.
As construction is just beginning, the future owner has the opportunity to customize certain interior details according to their personal taste.