Eladó ház Mende 94 nm
Eladó ház Mende 94 nm
Eladó ház Mende 94 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9011896
Referenciaszám: HZ023295-5157981
Feltöltve: ma

Mende eladó ikerház 4 szobás: 95 millió Ft

95 millió Ft
1,01 millió Ft/m²
94 m²
Alapterület
981 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
MENDE – PUSZTASZENTISTVÁN | ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 3 SZOBÁS IKERHÁZ (HÁTSÓ LAKÁS) SAJÁT KERTTEL Mende közkedvelt Pusztaszentistváni részén, a vasútállomáshoz közel, mégis csendes környezetben eladó egy nettó 94 m²-es, új építésű ikerház (hátsó lakás). A 981 m²-es telken a házhoz 350 m² kizárólagos használatú kert tartozik – ideális pihenéshez, sütögetéshez vagy akár medencéhez. Főbb jellemzők 3 szoba + amerikai konyhás nappali Fürdőszoba + külön WC Külön háztartási helyiség Átgondolt, családbarát elrendezés Műszaki tartalom 30 cm-es tégla falazat, 15 cm homlokzati szigetelés 3 rétegű, 6 légkamrás nyílászárók 10 kW-os hőszivattyú + teljes padlófűtés Minőségi, időtálló anyaghasználat Extra Választható burkolatok és szaniterek megadott keretig Előkészített riasztó- és kapumozgató rendszer Megbízható, referenciákkal rendelkező kivitelező Várható átadás: 2026. szeptember–október Értékálló, modern otthon nyugodt környezetben. Hívjon bizalommal, nézzük meg együtt! Igény esetén független hitelügyintézésben is segítek. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Ábrahám Tamás: Tel: +36/30 338 1754, E-mail: abraham.tamas@dh.hu Referencia szám: HZ023295

Építés éve:
2026
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségamerikai konyhacsendeshőszigeteltjó közlekedésűkocsibeállóösszkomfortosparkettás