Eladó ház Mosonmagyaróvár, Duna lakópark 90 nm
Eladó ház Mosonmagyaróvár, Duna lakópark 90 nm
Eladó ház Mosonmagyaróvár, Duna lakópark 90 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9005414
Referenciaszám: M328650
Feltöltve: 1 napja

Mosonmagyaróvár eladó ikerház 1+2 fél szobás: 114,9 millió Ft

114,9 millió Ft
1,27 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
90 m²
Alapterület
401 m²
Telek
1+2 fél szoba
Szobák száma
Mosonmagyaróvár frekventált részén, a Duna lakóparkban kínálunk eladásra egy nappali + 2 szobás, amerikai konyhás, modern, kiváló állapotú ikerházat. A ház 80,7 nm - es és hozzátartozik egy 20 nm - es, fedett, beépíthető terasz, egy 15 nm - es garázs és egy 6 nm - es tároló, melyek a szépen karbantartott, füvesített, parkosított udvaron helyezkednek el. A kert sövénnyel és babérmeggyel van körbeültetve, így valódi privát szférát biztosít. A ház praktikus elrendezésű, modern, fiatalos, ízlésesen kialakított minden helyisége. Külön fürdőszoba és WC, gázkazán, kandalló, padlófűtés, hangulatvilágítás teszi otthonossá és komfortossá a mindennapokat. Az ingatlan csendes, zöldövezeti környezetben helyezkedik el, jó elosztású, világos terei és rugalmas kialakítása miatt kiválóan alkalmas családok, fiatal vagy idős párok számára és egyben értékálló befektetés is. Amennyiben a város zajától távol, mégis jól megközelíthető helyen, kényelmes, természetközeli, otthont keres, ez az IDEÁLIS választás! Megtekintésért keressen bizalommal! Referenciaszám: M328650

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
1
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2008
Terasz:
20 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottgarázsösszkomfortosteraszvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Holicáné Beke Hajnalka
Győr Szent Imre út 61 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése