+17 fotó
Hirdetéskód: 8873773
Referenciaszám: HZ029171-5137917
Frissítve: 1 napja
Pécs eladó ikerház 4 szobás: 134,9 millió Ft
134,9 millió Ft
1,47 millió Ft/m²
92 m²
400 m²
4 szoba
Eladó ház, Pécs
JELENTŐS ÁRESÉS!!! Pécsi havihegyi részén eladó egy 2020-ban épült, 92 nm-es lakótérrel rendelkező, 2 szintes, 3 szoba+ amerikai konyha-nappali elosztású, ÖRÖK PANORÁMÁS, újszerű állapotú, tégla ikerház, tágas teraszokkal, 2 állásos udvari parkolási lehetősséggel, kb 400 nm-es telken. A vételár a következőket tartalmazza: -vízlágyító, -2db klíma,-riasztó, -konyhabútor, -beépített gépekkel. Az ingatlanon 2025-ben a következő munkálatok történtek:- alsó terasz kialakítása- 2 db udvari beálló kialakítása- MEDENCE KIÉPÍTÉSE- friss festés- új laminált padlóAz ingatlan tehermentes és azonnal költözhető! I.ár: 134,9M FtA KÜLTÉRI ÉS MEDENCE KÖRÜLI BEFEJEZÉSI MUNKÁK ELVÉGZÉSÉT AZ ELADÓ IGÉNY SZERINT VÁLLALJA!
Érdeklődjön akár hétvégén/ünnepek alatt is!
Csendes Zalán: 06304710917
Referencia szám: HZ029171
Tulajdonságok
Ikerház
Újszerű
Gázkazán
2020
A
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
580 548 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 2