Hirdetéskód: 8958820
Feltöltve: 1 hónapja
Veszprém eladó ikerház 4 szobás: 139,62 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 361 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
139,62 millió Ft
691,2 ezer Ft/m²
386 753 Euro
1 914,62 Euro/m²
202 m²
240 m²
4 szoba
Leírás
Ha Ön 2 generációnak- együtt- mégis külön- vagy nagyobb családnak keres lakást, kerttel, 1 mélygarázzsal, + 1 autóbeállóval, akár vállalkozás céljára is alkalmas fűtött 24 m2-es világos, fűtött raktárral, esetleg szükség lesz újabb 54 m2 beépithető tetőtérre- úgy megtalálta ezt a Veszprém belvárosában, 5-6 perc sétára Szinháztól, Egyetemtől - magunk számára épült ikerházat- elkeritett kerttel, szép parkos utcában.
Busz 100 m-re, boltok 100 m-re, ovoda-iskola 3-500 m-re.
ITT NINCS CSIGALÉPCSŐ!!!! kényelmes tölgyfalépcső vezet a szurerénból egészen a felső szintig!!
A földszinten található előszoba, étkező, konyha, zuhanyozós fürdő, előtér, Nappali (24m2) közvetlen kertkapcsolattal.
A 90 cm térdfalas tetőtérben található egy előtér, nagy fürdőszoba, -káddal-
24 m2-es nappali teakonyhával- amely klasszikus amerikai konyhásra van tervezve!!
és csupa napfényes 30 m2-es- ( eredetileg 2x15 m2 ) -es szoba.
A HÁZ NYUGAT-KELETI TÁJOLÁSÚ, forró nyári estéken a hűvös terrasz és a kert felbecsülhetetlen!!
Magunknak épitettük, haláleset miatt kell eladnunk...
Esetleg 2000 után épült téglalakást cserére beszámitunk, 1.emeletig!!!
Tulajdonságok
Ikerház
3
Felújított
Padlófűtés
1987
14 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 537 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 537 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 537 8