+17 fotó
Hirdetéskód: 6800099
Referenciaszám: UZ012283
Frissítve: 7 napja
Budapest VI. kerület eladó iroda és irodaház 700 m² alapterületű: 450 millió Ft
450 millió Ft
642,9 ezer Ft/m²
700 m²
Utcai bejáratos 700nm-es 3 szintes üzlethelyiség - irodahelyiség a Király utcánál
Budapest VI. kerület, Teréz krt-tól pár percre eladó egy bérbeadott, frissen, teljes körűen felújított, utcai bejáratú 3 szintes (földszint, szuterén, geléria) üzlethelyiség.
Földszintje kb 60 nm-es, mely gazdasági bejárattal is rendelkezik. Szuterén szintje közel 600nm-es, szellőztetése megoldott. A három szinten összesen 6 wc, 2 fürdő és egy konyha is kiépítésre került.
A helyiség alkalmas lehet üzlethelyiségnek, bemutatóteremnek, raktárnak, irodának, cégközpontnak, fitness teremnek, szépségszalonnak. Az ingatlan akár céggel együtt is eladó.
A jelenlegi bérlő első évében 1MFt + Áfa / hó bevezető bérleti díjat fizet mely 1 év után jelentősen emelhető, de akár fel is mondható.
Teljes körű ügyintézéssel várunk, a kedvező ügyvédi díjaktól - hozott ingatlan esetében is -, a díjmentes hitel és ingatlanpiaci tanácsadáson keresztül, az energetikai tanúsítványok beszerzéséig, mindenben állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére!
OC - 20 ÉVE AZ ÉLETÜNK RÉSZE
Ha érdekel a munkánk, és szeretnél a munkatársam lenni, hívj bizalommal!
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
Gázkazán
1930
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2