+3 fotó
Hirdetéskód: 8738676
Referenciaszám: M314272
Frissítve: 1 hónapja
Budapest XIV. kerület eladó iroda és irodaház 65 m² alapterületű: 96 millió Ft
96 millió Ft
1,46 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
65 m²
Leírás
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ÚJÉPÍTÉSŰ IRODÁK ÉS ÜZLETHELYISÉGEK ZUGLÓ SZÍVÉBEN, NAGY LAKÓPARKBAN AZ OTP INGATLANPONT KÍNÁLATÁBAN!
65,79 NM-ES IRODAHELYISÉG!
Fedezze fel Zugló egyik legkedveltebb részén elhelyezkedő modern lakóparkunkat, ahol változatos méretű és irodák várják új tulajdonosaikat! Megtalálható a kínálatunkban 90 nm- 143,9 nm-ig!
- Minden iroda kialakításánál nagy figyelmet fordítottak a napfényes és élhető elrendezésre. Minden egyedi igényre próbálunk megoldást találni!
- A fűtési és hűtési energiát környezetbarát, levegős hőszivattyúrendszer biztosítja. A hőleadók mennyezetbe épített (szabad szemmel nem látható) hűtő-, fűtőrendszerek, melyekkel a helyiségek hőmérséklete egyedileg szabályozható, akár intelligens/okos hálózat részeként. A meleg víz előállításáról a központi gépészeti helyiségekben elhelyezett fali gázkazánok gondoskodnak.
- Teremgarázs és felszíni beálló biztosítja a kényelmes parkolást, ahol különböző méretű gépkocsibeállók közül választhat. A garázsszinteken emellett külön bejáratú tárolók vásárlása is lehetséges.
Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, hogy egy kiváló infrastruktúrával rendelkező, modern és biztonságos környezetben találja meg új irodáját.
Vegye fel velem a kapcsolatot és tekintse meg személyesen az eladó lakásokat Zugló legjobb részén - várom megtisztelő hívását!
M314272
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
Új építésű
2025
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Heinrich Krisztina
Budapest XIII. kerület Pannónia utca 25 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 70 442 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Heinrich Krisztina