Hirdetéskód: 8547565
Referenciaszám: M212066
Frissítve: 5 napja
Budapest XIV. kerület eladó iroda és irodaház 137 m² alapterületű: 199,64 millió Ft
199,64 millió Ft
1,46 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
137 m²
1 szoba
Leírás
Budapest 14. kerületében 450 LAKÁSOS, 3 ÜTEMBEN ÉPÜLŐ LAKÓPARKBAN kínálunk megvételre változatos méretű, 38-160 alapterületű, kulcsrakész , földszinti irodákat. ------------------- A 137 nm-es iroda az A épületben található, a Miskolczi út felé néz, átadása 2022. 2. negyedévében megtörtént.
A helyszíni megtekintéshez, illetve további információkért keressen bizalommal!
Energetikai tanusítvány a beruházónál rendelkezésre áll.
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
1
Új építésű
Egyéb
2021
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Fodor Zoltán
Budapest XIII. kerület Pannónia utca 25 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 70 675 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Fodor Zoltán
Az iroda összes hirdetése +36 70 675 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Fodor Zoltán
Az iroda összes hirdetése +36 70 675 2