Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest XXI. kerület 36 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9008762
Referenciaszám: IR012218-5226002
Feltöltve: ma

Budapest XXI. kerület eladó iroda és irodaház 36 m² alapterületű: 29,5 millió Ft

29,5 millió Ft
819,4 ezer Ft/m²
36 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló közelében kínálok megvételre egy felújított lakást. Fontos információ: az ingatlan iroda besorolású, ezért kizárólag készpénzes vásárlással érhető el. Az épület biztonságos, számzáras beléptetőrendszerrel rendelkezik, a folyosón kamerarendszer van felszerelve. A kényelmes közlekedést a földszinten található lépcsőház és lift is biztosítja. A kulcsrakész műszaki tartalom tartalmazza: laminált padló és beltéri ajtók a konyha hidegburkolata és a szobák melegburkolata készre festett falak teljes villamos kivitelezés kapcsolókkal és dugaljakkal víz- és csatornakiállások előkészítése a szaniterek fogadására A lakás kulcsrakész átadása várhatóan 2026 augusztusában történik. Megtekintés rugalmasan, akár hétvégén is lehetséges, előre egyeztetett időben. Érd: Tálas-Kruchió Dorina email: kruchio.dorina@dh.hu tel.: +36/20-992-4118 Referencia szám: IR012218-ZE

Tulajdonságok

Típus:
Iroda és irodaház
Állapot:
Felújított
Építés éve:
1980

Az iroda összes hirdetése
+36 20 992 4

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tálas-Kruchió Dorina
Duna House - Dunaharaszti
Az iroda összes hirdetése
+36 20 992 4

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tálas-Kruchió Dorina
Duna House - Dunaharaszti