+9 fotó
Hirdetéskód: 8889696
Referenciaszám: UZ019375
Frissítve: 10 napja
Kistarcsa eladó iroda és irodaház 295 m² alapterületű: 65 millió Ft
65 millió Ft
220,3 ezer Ft/m²
295 m²
Leírás
Kistarcsán remek elhelyezkedéssel földszint és emeleten, összesen 295 nm-es ipari ingatlan vált ELADÓVÁ!
Az ingatlan korábban egy nagyobb méretű ingatlan volt melyet társasházzá alakítottak külön helyrajzi számmal rendelkezik mindegyik.
Földszint: 86 nm + 14 nm terasz
Emelet: 209 nm-es
Súlykorlátozás nélküli terület így nem szükséges az engedélyek beszerzése.
Az ingatlan több hasznosítási lehetőséget is magában hordoz:
-gyártósor elhelyezése
-bemutatóteremként
-telephelyként
-raktárként
-kereskedelmi áruházként
-munkásszállóként való hasznosítás
Külön-külön is megvásárolhatóak a raktárak igény esetén, ebben az esetben:
-földzsinten és emeleten elhelyezkedő 228nm-es ipari ingatlan 55.000.000,- forint áron
.
Természetesen a két ingatlan megvásárlása esetén egy nagyobb és hasznosíthatóbb ipari ingatlanra tehetünk szert kimondottan jó áron!
Az ingatlan folyamatosan használva volt így a szükséges belső felújítások, karbantartások megtörténtek az elmúlt évek során.
Belülről akár több, kisebb részre is bontható igény esetén.
Elhelyezkedése és kialakítása következtében felhasználhatósága sokoldalú!
Jöjjön el és nézze meg! Nem fog csalódni benne!
Az ingatlan főbb jellemzői:
-2,8 méter a belmagasság(gerendáknál)
-közművek bekötve, kivéve csatorna
-súlykorlátozás nélküli ipari területen fekszik.
Közlekedés és elhelyezkedés:
-az M0-as autópálya pár kilométer távolságra a telephelytől.
Irodánkban a következő szolgáltatásokkal állunk meglévő és leendő ügyfeleink rendelkezésére:
-ingatlanközvetítés (díjmentes tanácsadás, kiemelt méretű vevői adatbázis, magas szintű szakmai háttér)